Otorinolaringologija

bol u grlu

ande

Postovana Doktorice.. Ponekad me boli sa ljeve stane grla . .znaci bol se javi sekundarno i nestane..ali bude neugodna..samo odjednom me nesto "probode".kao neka tupa bol.i prode..normalno gutam..tu nemam nikakvih smetnji..jedino me zabrinjava ta povremena bol..radila sam uz ..kao sve je ok..al meni se ta bol javlja..hvala na odgovoru.

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovana,
potreban je ORL pregled, odnosno pregled ždrijela, grkljana i uha kako bi se pokušao naći izvor boli koju opisujete. Niste opisali u kojima se situacijama bol javlja i precizirali točnu lokalizaciju.

ande

Bol se javi ponekad..npr.odjednom.najcesce se javi kada dam u mirnom stanju...bol se javi ispod krajnika
A prije sam jos primijetila kvrgicu .na. Vratu..nije tvrda..malo kad sam je stisnila zabolila me..

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovana, zbilja preporučujem ORL pregled budući da točnu anatomsku lokalizaciju boli može odrediti samo specijalist otorinolaringologije.