Otorinolaringologija

Grlobolja

mexis20

Več 3 tjedna me boli grlo...Popio sam dvije kutije azitrima antibiotika ali nije pomoglo...Po grlu imam kao neke mjehuriče,odnosno kao bijele točke...Imam česte upale grla ali ovo mi se nije događalo da mi ne prođe kad popijem antibiotik...Imam samo 18 godina i interesira me koje su moguče bolesti kod takvih situacija...Koliko su karcinomi grla česti kod tako mladih osoba...I dali imam razloga za brigu...Doktorica me naručila na otorino.

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, odgovor na Vaše pitanje je na temi koju ste već otvorili - "Česte upale grla".