Otorinolaringologija

pistanje u usima

rimad

Vec duzi period mi pisti u usima,a ne mogu se tacno sjetiti kada mi se to pojavilo,i cini mi se da mi se to pistanje pojacava,pa ako mi mozete odgovoriti sta bi mogao biti uzrok toga, ili bih trebao otici lijecniku?

Domagoj Parazajder, dr. med.

Poštovani, kod šuma (pištanja i sl.) u uhu, potrebno je učiniti pregled ORL-oga te ga najčešće dopuniti ispitivanjem sluha (eventualno i drugim audiološkim pretragama). S rezultatom pregleda/pretrage može se precizirati uzrok šuma i preporučiti terapija. Sretno!