Otorinolaringologija

zadah

hele

Već nekih godinu dana imam neugodan zadah, mislila sam da će nestat, ali nikako. Vjerujem da nema veze sa oralnom higijenom ni zubima. Uz to u grlu mi se nakuplja neka sluz koju i do nekoliko puta dnevno iskašljavam i vrlo je neugodnog mirisa. Što da radim, kome da se obratim?
Hvala

Domagoj Parazajder, dr. med.

Poštovana/i, svakako učinite pregled orl-oga. Može se raditi o kroničnoj upali tonzila ili sinusa (sekret), eventualno problemima sa želucem. Sretno!