Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

beba hrce

tina

Postovani doktore,
imam bebu od deset i pol mjeseci i vec desetak dana ponekad hrce dok je dojim (ne spava samo ispusta takve zvukove kroz nos ko da im anesto u predjelu izmedju nosa i usta). Inace sve ostalo je u redu , vesela je, jede dobro, ne kaslje, ne curi joj nos samo taj zvuk i to samo kada je u lezecem polozaju. Kazu mi da bi to mogao biti treci krajnik pa me zanima sto vi mislite jer je ne bi vodila doktoru ako nije nista hitno zbog gripa i virusa u cekaonicama
Unaprijed hvala

Dr. Darko Richter

Da je možda treći krajnik, jedino je što vam mogu kazati i ja. Ako izrazito hrče, spava s otvorenim ustima i doima se da više diše na usta no na nos, treba otići na ORL pregled.