Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Cesto nocno mokrenje

anadomi

Postovani! Imam sina tinejdjera od 16,5 godina koji ima 196cm i 91 kg. Vrlo intenzivno trenira borilacke vjestine, zatim vjezba u teretsni gotovo svakodnevno te se unatrag 6 mj potpuno.misicno oblikovao i formirao tijelo.Sigurno ne uzima ni proteine ni druga sredstva jer izrazito pazi na zdravlje,fiz.aktivnost i izgled. Unatrag tjedan dana po noci ide mokriti 3-4 puta ev.2 put. Ne zali se na pecenje ni otezano mokrenje Jedino po noci ide cesce mokriti. Napominjem da nije imao spolne odnose. Trenutno kroz dan pije uvin i brusnica caj. Normalno podnosi napore i sve fizicke aktivnosti, ide u skolu i izlazi. Dapace izrazito je aktivan i sve odlicno podnost, te je urednog apetita i probave. Lijepo vas molim za savjet i smjernice.Unaprijed zahvaljujem

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Potrebno je isključiti upalu mokraćnih kanala, stoga se treba javiti svojem liječniku.