Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Cijepljenje u prvom razredu i prehlada

www

Postovani,

Imamo deckica 7 g i ide u prvi razred. U utorak 18.10 bi se trebali cijepiti u skoli. Od srijede 12.10. je prehladen, zacepljen mu je nosic, malo kaslje i bolilio ga je grlo. Danas se na grlo ne zali, samo je jos nos zacepljen i prisutan je blagi kasalj. Spricamo nos, inhaliramo, pije panatus, temp nema. Smijemo li ga dati cjepiti ( to je znaci za 4 dana) ili da odgodimo?

Puno hvala
Niko i mama

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ako nema temperaturu i dobrog je općeg stanja može se cijepiti.