Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

cipelice

natasa

poštovani,
oprostite ako postavljam pitanje na krivom mjestu, ali mislim da mi i vi mozete pomoci u dilemi.
naime, zanima me vas stav o djecjim cipelicama. s uloskom ili ne, te da li moraju biti taman, ili mogu biti broj vece.
hvala.

Dr. Darko Richter

Cipele djetetu služe da bi bi u njima hodalo kuda bi mu bilo teže ili nemoguće ići boso. Sad, sami odlučite da li mu broj veće ili manje kod toga igra ulogu, i da li mu za to još treba uložak.