Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Dojenje

kalista

postovani doktore!!!

Da li mi mozete reci koliko bi trebala piti dojilja dnevno i koja tekucina se savjetuje??Ja pijem dosta vode,gustog soka od breskve,marelice i jabuke te hipp caj za poticanje mlijeka!!Vise mi se gadi voda jer je pijem preko 3 l dnevno a strah me ako smanjim da ne bi smanjila mlijeko....I sto se tice prehrane da li zaista treba imati 4 obroka dnevno jer sam primjetila kako dobijam na tezini?Hvala na odgovoru!!

Darko Richter, dr. med.

Ako imate 100 kg, onda svakako jedite manje, i inače, a ako imate 50 kg, možete se malo bolje počastiti. Jedino ograničenej vam je 0 promila, bez obzira da li vozite auto.