Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Grlobolja savjet molim

pavlov

Postovani dr.Molila bih vas zasavjet Kako razlikovati grlobolju bakterisku od virusne .Konkretno djevocica od 15 godina ima grlobolju nema krajnike.Moze da jede nos joj nekad malo procuri pa stane groznicu da se trese ima povremeno ali hvala bogu temperaturu nema Grlocrvenkasto i ja vidim jednu mjelu tacku Napominjem krajnike nea Da li moze grlobolja biti opasna ako osoba nema krajnike i kako najbolje razlikovati virus i bacteriju

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Procjenu o potrebi antibiotske terapije može načiniti samo liječnik, stoga se trebate javiti na pregled.