Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Hodanje

Mima_Vk

Dobro veče doktore.

Imam pitanje vezano uz hodanje. Curica od 16 mjeseci je prohodala prije skoro dva mjeseca. Dugo je puzala i sama je prohodala,nije bila u hodalici. Prohodala je bosa,znači nije bila u nikakvim cipelicama ni papučicama. Otkako je prohodala kupili smo joj ciciban papučice i cipelice. Međutim primjetila sam da kad je bosa stopala joj idu prema unutra. KOd ortopeda još nismo bili,imamo termin 19.1. Do sada sve je bilo u redu,jezgre okoštavanja kukova su se vidjele već sa dva mjeseca.
Vaše mišljenje?

Darko Richter, dr. med.

Moje mišljenje je da 19. 1. nitko više neće vidjeti ništa sumnjivo, a pogotovo ne ortoped.