Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Infanrix

maja

Zanima me koliki je "dopušten" razmak između cjepljenja? Radi se o prve tri doze. Da li je isto kao kod klasičnog - od 45 do 60 dana?
Zahvaljujem.

Dr. Darko Richter

O kojem je cijepljenju riječ? Ako se radi o INFANRIX-u, najmanje 4 tjedna, a najviše - neograničeno, no preporučljivo je ne rastezati duže od 6 mj.

maja

Da radi se o Infanrixu - cjepivo prve tri doze. Znači razmak od 55 dana između cjepljenja je Ok?

Dr. Darko Richter

Sasvim.