Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Izraslina na glavici bebe

zmayala

Postovani,

Curica sada ima 4,5 mjeseca, a par dana nakon rodjenja sam na glavici, na tjemenu, primijetila vodeni pristic koji je drugi dan puknuo i pojavila se mala krastica. To se ponavljalo cijelo vrijeme, ja sam mislila da je to u sklopu tjemenice jer joj se malo i pojavila na tom djelu. No jucer sam primijetila da se na tom mjestu napravila mala kvrzica, kao bradavica. Pedijatrica je na godisnjem ovaj tjedan pa ne znam dali da se brinem? Jel moguce da tako malo dijete ima bradavicu?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Nekog velikog razloga za brigu nema, no u ovoj dobi ja još nisam vidio bradavice. Trebalo bi ponovno obaviti pregled kad se pedijatrica vrati s godišnjeg odmora, nema žurbe.