Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

kafetin

Tamara35

Postovani,curica od 7 god,35 kg je popila pola kafetina.Je li joj mogao naskodit i trebamo li ista raditi?Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Vaše pitanje spada u kategoriju problema koji traže hitnoću u odgovaranju - stoga ovaj portal nije primjereno mjesto za njegovo rješavanje. Nije za očeekivati da će zbog pola tablete biti problema, no svakako se ne prepruča primjena ovog lijeka u taako mladoj dobi.