Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Kaslje samo ujutro

alex85

Postovani,
moja djevojcica od 2 godine je pokupila u igraonici prehladu pocetkom mjeseca.Prva 2 dana nos je bio zacepljen pa smo kapali operil,imala je temperaturu jednu noc.Nos smo imali pod kontrolom i onda se pojavio kasalj tj.pocela je iskasljavat,tu i tamo se znala nakasljat tokom dana,po noci je samo 2 put kasljala pa se sad sve svelo na kasljanje ujutro.Bili smo kod pedijatra veli viroza,sirup i to je to.Sad pije herbion sirup od jaglaca.Zanima me drugo misljenje,kasalj traje vec tjedan dana al ne smeta joj pri spavanju ona kaslje i spava.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Trebat ce vremena dok se sama ne rijesi infekcije u nosu. Čistite nos redovito, boravite na svježem zraku što više i izbjegavajte zatvorene prostore s puno ljudi jer je vrlo vjerojatno da će "pokupiti" novu infekciju. Dokle god je dobrog općeg stanja ne treba ići liječniku.