Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

klima uredjaj

kaja

Postovani doktore,
zanima me da li je dobro da se klima uredjaj nalazi u istoj sobi kao i beba, ako ne zasto?
unaprijed hvala

Dr. Darko Richter

Sve ovisi na koju temperaturu i vlažnost podesite svoj uređaj. Ovo vam ne odgovaram kao pedijatar, već kao građanin i otac troje djece. Ima ljetnih noći kada bi moja djeca voljela da je air-condition baš u njihovoj sobi, a ne da moramo otvarati vrata prema sobi supruge i mene. Inače, još niti u jednoj pedijatrijskoj knjizi nema poglavlje o klima uređaju i djetetu.