Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Molim vas za pomoc.

Almedin

Postovani. Imam 18 godina i imam veliki problem radi se o tome da najcesce prilikom ustajanja mi otkaze lijeva ili desna strana to traje oko 2 sekundi i moj brat ima isti problem kao i ja pored toga ja imam Foramenu Ovale koji je velicine 2mm da li je moguce da mi se bas zbog tog Foramenuma Ovale ovo desava ili je ipak stvar u cirkulaciji krvi molim vas za pomoc unaprijed vam se zahvaljujem.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

O problemu foramena ovale sam već odgovorio na postu o srčanim šumovima. Ovo oko otksazivanja lijeve i desne noge nema veze sa srcem niti cirkulacijom - obrati se neurologu.