Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Nakon operacije crvuljka

tamaricaj

Lijepo vas pozdravljam i ispričavam se ako sam fulala podforum
Naime klinac od 12 godina je operirao slijepo crijevo klasičnim putem prije 8 dana i jučer su izvađeni konci
od jučer osjeća probadanje u području sredine trbuha,pupka koje traje par sekundi....i to se ponavlja svakih par minuta
na laganoj je prehrani,dijetalnoj,uglavnom se odmara,malo sjedi,temperature nema....
molim vas da li je to normalno postoperativno stanje ili bismo trebali otići liječniku
lp

Darko Richter, dr. med.

Očito ste fulali, jer ja ne znam odgovor.

Darko Richter, dr. med.

Jučer sam već odgovorio, pa ću i opet: fulali ste forum, i podforum, a možda i niste. Naime, forum i podforum ne odgovaraju na pitanja, već to čini živi čovjek. A to sam u ovom slučaju ja. Po mojem ste mišljenju fulali zato, jer ja ne znam odgovor na vaše pitanje. I to sam vam i jučer javio.
Zašto kirurzi ne odgovaraju na ovakvim forumima, ne znam, no, isto tako, ne moraju, nije obavezno, možda webmasteru nije kurentno, i, najvažnije, nije plaćeno. Ali, ono što je njihova domena, jest njihova domena i nakon što pacijent izađe iz kirurške sale. A oni to vole zaboravljati, dok šira pulblika misli da je to u redu. Nije. Nazovite kirurga koji ga je operirao i pitajte ga, a možete mu reći i to da je to na moju izričitu preporuku, sa ovog foruma.

evanadrea

Znam da je proslo dosta vremena, ali je li na kraju sve bilo ok s Vasim djetetom. Moj decko ima slicne simptome pa me zanima je li to normalno?
Hvala happy