Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

nalazi

suncica

Poštovani;
moj sin star 6 god. ima diabetes mellitus I već 2 god. radili samo nalaza koje naš endokrinolog može pogledati tek za dva tijedna stoga Vas molim da mi pomognete tako da pogledate dole navedene vrijednosti i kažete ima li razloga za brigu :
TSH - 3,552; anti TG- 26,3; anti TPO -28
S-t-TG (tkivna transglut.) IgA=0,8 ; S-Protein spec. IgA EMA = neg., S-Protein spec IgG AGA = 2,5, S-Protein spec. IgA AGA = 1,0
U-Mikroalbumin=0

Hvala!

Darko Richter, dr. med.

Ne bi bilo loše da navedete jedinice, i refererntne raspone. Ako se radi o jedinicama za koje ja mislim da su posrijedi, onda su nalazi uredni. Inače, ne znam. A ni vi ne znate na koje jedinice ja mislim.

suncica

Hvala!!

Darko Richter, dr. med.

Rekao sam vam da ne znam bez jedinica i referentnih raspona. Tako da ne znam na čemu mi hvala.