Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

sto kad beba proguta bombon s papirom

beba tonci

Postovani!Mojoj prijateljici je djete danas progutalo bombon ,i poslje toga je povratilo ,ali bombon nije izasao...ponasao se nakon toga sasvim normalno..Zanima je dali je to opasno ,i dali se treba obratiti ljecniku ili ce djete jednostavno to probaviti?hvala

Darko Richter, dr. med.

Po stoti, i po tisućiti puta javljam: ja ne znam kada treba ići doktoru. To treba znati majka ili otac.
Čim ste mene pitali, smatrali ste da treba otići doktoru, i došli ste - doduše, preko interneta.
Međutim, ako treba pregled, to obavite u realnom vremenu.