Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

oko

intermama

Poštovani,
imam sina od 5 mjeseci rođen u terminu i iz uredne trudnoće.Odmah nakon poroda primjetila sam da mu je lijevo oko zatvorenije od desnog.
Svremenom se oko malo ispravilo no danas sam primjetila gledajući ga odozgo da mu je desna jabučica oko ispupčenija od lijeve.
Idejama u glavi nikad kraja....a da bi sve zvučalo još luđe primjetih i kod prvog sina(5g) da mu se desno oko kao malo "zatvorilo". Ne suzi mu niti je crveno pa
sam odlučila to pripisat propuhu...
Pišem Vam jer mi je pedijatrica na g.o a kao što rekoh idejama u glavi nema kraja.
Sutra se kanim odmah naručit oftamologu!
Znam da bi bilo najpametnije to vidjet ali ak si možete predočit i napisat svoje mišljenje
Hvala veliko!!

Darko Richter, dr. med.

Sve je moguće, pa tako i to da nešto krivo percipirate.
Ja vam, na temelju vačih pričinjenja, dok ih sam ne verificiram, ne mogu dati nikakvi odgovor.

intermama

update
bili kod pedijatrice
i ona vidi zatvorenije oko ali ne zna od čega bi to moglo biti( kod oba djeteta) osim
da tijelo nije simetrično...
ne bi me toliko bilo briga da je riječ o nožnim palcima ali ovo je glava i nije da brinem zbog njihove "ljepote"....

Darko Richter, dr. med.

Možda da pogledate svoje oči i oči njihova oca?