Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Osip na AD formulu

martizela

Kad je beba imala 6mj dala sam joj prvi put adaptirano mlijeko i odmah je imala reakciju osip oko usta, nakon nekoliko dana od drugog proizvodjaca i ista reakcija. Radili smo test na Rebru za alergiju na kravlje mlijeko i test je bio negativan. Evo beba sad ima 8,5 mjeseci i probala sam joj dati od Hippa Good Night kasicu i opet isto. E sad ako nije alergija na KM sto bi moglo drugo biti?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Obzirom na dob testovi na alergiju nisu sasvim pouzdani. Posavjetujte se s pedijatrom koji ce donijeti odluku o tome da li je potrebno uvoditi dijetu bez bjelančevina kravljeg mlijeka.