Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

tromjesečna beba

Ivcy1306

poštovani doktore!
rodila sam 13.11.2016.godine, dečkića dugog 53cm i teškog 3910g.
ono što mene zanima je to da se on počeo dizati kao da želi sjediti, znam da je prerano da sjedi pa me zanima dali ga smijem pustiti da radi to što želi ili da mu branim?
glavicu drži jako dobro, u svemu je napredniji od samog rođenja, počeo je gugutati i smijati se već sa dva mjeseca i sl.tome.
molim vas za odgovor.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Možete mu dopustiti sve aktivnosti (kretnje) koje može izvesti sam. Najnaprednije dijete koje sam ja vidio je samostalno ustalo na svoje noge u dobi od 5 mjeseci!