Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Plavi krug oko bradavice kod bebe stare 9 mj.

AnaMB

Poštovani ,imam djevojcicu od 9 mj. Oko desne bradavice ima plavkasti tanki krug kao" okvir",grudi joj nisu naotecene i sl. Na sto bi to moglo ukazivat? Da li je potrebno ici nekom specijalistu? Inace beba je dojena lijepo napreduje i do sada nije imala nikakvih zdravstvenih problema.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Konzultirajte pedijatra koji skrbi za dijete, ovako nije moguce reci o cemu je rijec.