Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

stolica

slobodan

postovani doktore opet ja
beba sada ima 6 mjeseci,jede normalno,mozda malo vise nego sto treba,ali sve ostalo je uredu,znaci da je razvoj normalan.
pitanje:u zadnjih nekoliko dana ima dosta ceste stolice,tj. 4-6 puta dnevno i ima malo sluzi.da li je ovo uredu?
inace,jede sve zivo,to znaci da sa hranom nema problema nista ne odbija sto je za njen uzrast(voce,povrce,po malo jaja i po malo mesa)
ako moze dajte nam neki savet

Dr. Darko Richter

Nije u redu da ima stalne primjese sluzi. Možda bi trebalo učiniti koprokulturu, tj. pregled stolice na neke bakterije koje češće uzrokuju proljev.