Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Temperatura

Nola

Štovani!
Moja curica od 17 mj sinoc se probudila ( sto joj nije obicaj) i bila je vruca. Mjerenjem pod pazuh temp je bila 38,6 i dala sam joj Lupocet sirup.
Ujutro je temp, kao i cijeli danasnji dan bila 37,5 mjerena u uhu. Ima dobar apetit medjutim stalno se povlaci za uho. Na pipanje podrucja ispod uske nije reagirala niti plakala.
Strasno su joj natecene gornje desni na mjestu gdje trebaju izaci cetvorke . U petak je docjepljena Hiberixom i dr je rekla da nema nikakve reakcije.Stjecajem okolnosti kad je cjepljena za MoPaRu drugi dan je dobila trodnevnu groznizu pa sad "pusem i na hladno"happy
Da li je temp. od zubica mogla izaci ili je ipak reakcija na cjepivo. Inace ne kaslje niti joj nosic curi
Unaprije zahvaljujem

Dr. Darko Richter

U petak je bio 27. 6., i, Hiberix od petka ne može imati nikakve veze s temperaturom od 1. 7.