Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

viroza

valek

Poštovani, naš sinčić od 4,5 god imao je 21.2 do 25.2. temp koja bi noću bila oko 38,7 danju oko 38. Ponešto je kašljao i suzne oči. Dobrog općeg stanja. Pedijatica ga je poslušala i rekla da je to viroza ili čak gripa. Jučer nije imao temp no počeo curiti nos, kiše dosta i prisutniji produktivni kašalj, ali je temp opet 37,7 i mirniji je. Pedijatrica je i rekla da će možda i proći pa se opet vratiti temp. Slušala mu je pluća i rekla da je sve ok. Da li da nešto dalje poduzimamo ili i dalje ispiremo nosić i uz puno tekućine čekamo ozdravljenje. Da li je potrebno opet na pregled?!Srdačan pozdrav, zahvaljujemo na odgovoru.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Samo ga pratite narednih par dana. Ako se kašalj intenzivira ili dobije visoku temperaturu treba se javiti na kontrolu.