Psihijatrija

insomnia-nesanica

Neno

Nažalost prije 8 god sam se razveo imam dijete sa bivšom,razvod braka mi je pao katastrofalno ,po zdravlju.
Na poslu sam se onesvjestio i završio na kardiologiji,gdje sam ležao oko 1 mj.
Sad mogu tvrdit da sam doživio mislim nervni slom,nakon toga je pošlo sve nizbrdo.
Naravno kod psihijatra sam bio i dobio terapiju ladiomila naveče i po danu helex.
Nakon toliko god nikako nemogu dovest u red usnivanje , postoje periodi kad spavam po 5-6 mjeseci ok a onda dođe katastrofa .
Znam ne spavat po dva tjedna.
Tenutno mi je i moja doktorica opće prakse dala sanval naveče od 5 mg i helex po potrebi od 0.50.
jedino što znam da nemogu shvatit da podanu nema nikakvih problema ,da uzimam bilo kave tablete miran sam ali kad dođe noć druga priča.
Neznam mene moj lječnik opće prakse liječi .dali bi trebao potražit stručnu pomoć psihijatra.
Inače sam oko 2 god astmo bronhitičar ali je ok pod kontrolom sa ljekovima.
Zašto se nesanica pojavljuje u nekim intervalima,vesela sam osoba po karakteru normalno funkcioniram sa okolinom ,u firmi sam voditelj nisam sa poslom opterećen vad radnog vremena.
Imam ženu sada oko 5 god i djete , nemam niakav filing za bivšom ženom ,osim jedne rane koju nosim u srcu a to mi je prvi sin.

Hvala na savjetu

Prof. dr. sc. V. Folnegović Šmalc

Savjetujem Vam da se zbog opisanih poteškoća sa spavanjem obratite u Centar za premećaj spavanja Psihijatrijske bolnice Vrapče.