Psihijatrija

Manje seksa

Kazimir

U braku sam oko 9 godina,imam 36 a žena 37 godina.Do prošle godine nije bilo problema u krevetu no u zadnje vreme žena me odbija sa riječima"ja bi samo da se grlim i da me čuva".Razgovarali smo o tome pošto sam ja vrlo gladan seksa( pet puta na tjedan),da mi to jako teško pada i da ne razumijem zašto više ne spavamo tako često.Evo pitanja ,da li sam ja suviše egoističan i stvarno ne razumijem svoju ženu ili je problem negdje drugdje?

Prof.dr.sc. V. Folnegović Šmalc

Svakako razgovarajte sa suprugom zašto je došlo do pada njene seksualne želje .Vi imate pravo na svoje potrebe kao i supruga na svoje.U tome ćete morati naći neki kompromis kao i u ostalom u bračnom životu.