Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

eeg i zubi-Povezani?

ivana

Poštovanje!
Molim Vas,eeg-om su mi otkrivena dva žarišta lijevo temporo parijentalno.Zanima me može li biti povazano s nezdravim zubima(korijenima).Prisutni su i umor i bolovi u zglobovima,glavobolje,lagane temperaturice(37 sa 2,3)...
Unaprijed hvala!

Dr.sc. Silvana Jukić

Zubi mogu biti žarište koje može uzrokovati probleme na udaljenim organima. Preporučam vađenje onih korijenova koji se ne mogu liječenjem spasiti i kvalitetno liječenje zubiju koji se mogu sačuvati. Tako se riješavate izvora infekcije koji može imati učinka na sadašnje Vaše stanje te će te prevenirati moguće zdravstvene komplikacije u budućnosti.