Kontracepcija

adresu molim

ana prpic

Poštovanje!!
možete li reći gdje radite? Gdje vas mogu naći? Jesu li dugi redovi čekanja?

Pozdrav!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Počašćena sam happy.
Radim privatno, poliklinika IVF, 4678600, i ordinacija Tadić, 2328371. Čeka se oko tjedan dva.

Postovana doktorice,

ima nas jos koji bi da IKAKO mogu dosli bas k vama na pregled.
Sudbe li klete sto zivim kilometrima daleko, ali zahvaljujem BOgu sto barem ovako imamo kontakt s Vama.

Lijep pozdrav.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Da, internet je otkriće tisućljeća happy.
A glede pohvala, hvala, mogu samo reći da su poštovanje i ljubav uzajamni.