Kontracepcija

diane 35 i yasmin

mišica2510

pila sam diane 35 nekih 11 mjeseci..i zbog rjesavanja problema akni ali i zbog zastite..prije 4 mjeseca sam pocela s yasminom jer mi je tako propisao ginekolog.. zanima me je li to opravdano,da li sam mogla nastavit pit diane i ako ne,zasto?cini se da mi yasmin isto odgovara,ali imam neku averziju u vezi toga,zbog onih smrtnih slucajeva i svega. koje je vase misljenje,da li se mogu opet prebaciti na diane i nakon koliko vremena,ili da ostanem na yasminu?hvala

Natalija Beljo, dr. med.

Možete se prebaciti, ali ne bi savjetovala jer je Yasmin ipak u grupi niskodozirnih.