Kontracepcija

Diazepam 2 mg

mara0

Postovani...imam mirenu i negdjen sam citala da utjecu na kontracepciju ove tablete...5 sam ih popoila dali onda smanjuje utjecaj i na Mirenu...hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tablete neće utjecati na Mirenu

mara0

Hvala puno....nekad popijem pa se bojim. Jer na oralnu navodno utjecu. Smijem li nekada popiti onda? Sretan Uskrs i oprostite na zamaranju

Ivo Balenović, dr. med.

Slobodno ih uzmete. Sretan Uskrs i Vama.

mara0

Sad vidim da odgovor ipak uspijem poslati. Da se nadovezem. Dali uopce utjece na Mirenu ili nebi trebalo ....dali neki lijekovi utjecu na nju? Eto zadnje...hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Lijekovi ne utječu na Mirenu. Mirena djeluje lokalno unutar maternice.