Kontracepcija

duphaston, spolni odnos i escapelle

badboy

Poštovani, dana 08.03.2015 oko 02:30h jq i djevojka imali smo spolni pdnos (zaštićeni), ali je došlo do pucanja kondoma, djevojka i ja otisli smo kod ginekologa 08.03.2015 oko 14h dobika je tabletu escapelle, međutin ginekolog ju nije pregledao niti pitao da li pije kakve tablete, a koriati duphaston (prepisano od drugog ginekologa za redovitu mjesecnicu), da li je bilo ili ne ejakuacije u vaginu, ne znamo, kolike su šanse za trudnoču?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse su male jer ste pravodobno uzeli pilulu za dan poslije.