Kontracepcija

Gljivice vaginalna inf

Nanicazttz

Postovani,
Vec par puta sam imala problema sa gljivicnom infekcijom.. Bila sam na pregledu kod ginekologa (prvi put) a sledeci kod dr opste medicine i oba slucaja sam dobila adekvatnu terapiju koja je i pomogla. Nakon mjesec dana od posljednje pojave infekcije i odradjene terapije (canesten mast i vaginalete ne sjecam se tacno koje su u pitanju ) imala sam spolni odnos sa stalnim partnerom nezasticen, ejakulaciju je izvrsio izvan vagine mnogo prije samog pocetka, medjutim uoko maternice i na njegovom penisu (nize) se pojavila neka bijela sluz ista kao kad sam imala gore prethodne infekcije (bijelo, gusto- ali taj put bez peckanja ) ...
Moje pitanje je da li to ima veze sa candidom ili u suprotnom sta bi moglo biti u pitanju?

Unaprijed hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno sluz od vas i njega. Mislim da se ne radi trenutno o gljivičnoj upali.