Kontracepcija

Hormoni

Lana123

Postovani,nalaz hormona je bio uredan prije kontracepcije.tocnije diana 35. Zanima me da li nakon koristenja pilula moze se dogoditi da su mi se hormoni poremetili? Primjecujem vise dlacica oko pupka na trbuhu prije no sto je to bilo prije koristenja kontracepcije. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Hormonski status sada vam je zasigurno bolji nego prije počerka uzimanja pilula.