Kontracepcija

Hvala!

Znam da ovo nije tema, ali nije ni pitanje tako da nece smetati.
Moram ovo napisati jer Vi to zasluzujete.

Dr. Dmitrovic HVALA!
Vi ste zaista divni!
Mislim da su djevojke i zene koje imaju priliku imati Vas za ginekologa, SRETNICE!
S toliko paznje, preciznosti, i prije svega strpljenja, pomazete nama ovdje da ja prosto (u pozitivnom smislu) zavidim Vasim pacijenticama.

Hvala jos jednom!

Mila22

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nemam što reći nego hvala i vama! Trudit ću se i dalje happy

neznalica

eto i od jednog muškarca imate pohvalu jer sa svojim savjetima ovdje na forumu uvelike pomažete u nezgodnim situacijama....i sve najbolje u novoj godini

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Hvala hvala, veseli me da je moj trud nagrađen zahvalnošću. I vama sve najbolje