Kontracepcija

imam mengu ali mi ide slabo

Dlt15

Poštovani doktore,

oprostite na smetnji ali ako imate bar malo vremena molila bih Vas da mi odgovorite na moje pitanje. Danas mi je treći dan otkad sam dobila mjesečnicu ali mi ide jako malo, inace mi treći dan dosta curi i moram promjenit uložak u toku dana. nemam siptome trudnoće, ne vrti mi se, ne jede mi se, ne spava mi se. sve mi je normalno ali mi menda bas i ne ide. dobila sam je nakon 25 dana kao i inace. dali sam trudna il ne? hvala vam na pomoći. Srdacan pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Meki put menstruacija bude oskudnija. Ne vidim problem kod vas.