Kontracepcija

Pilule yaz...

ivanica0312

Poštovani doktore.. Moj problem (možda ) je sljedeći ...
Pijem yaz sigurno četri godine i od tad sam imala jednu pauzu od koje je vec sad prošlo osam mjeseci .. Naime na dan kad sam popila 13. Tabletu nisam sigurna da li sam odmah imala blagi proljev ili sat i pol poslije ( koji ke bio u samo dva navrata polu meka stolica koja je vukla na proljev)
Navecer sam imala odnos koji je bio sa prezervativom i uvijek je i sa prekinutim snosajem no tada u trenutku svršavanja kada je dečko krenuo svršavat izvadio ga je no kondom je ostao na pola u meni a na pola vani... Teoretski nije moguće ra je sperma ušla u mene ali moze se desit.. Nastavila sam tablete piti redovito svaki dan u 10 i imala uvijek odnos s kondom... Od tad me bole jaknici i malo leđa i danas sam na trećoj bijeloj tableti i nikako da dođe a dolazi na treću ujutro... Zanima me da li imam razloga za zabrinutost?
Hvala puno na odgovoru
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemate razloga za brigu.

miaz1669

Poštovani doktore,
započela sam piti yaz tablete 23.09 i prestala sam piti 25.10 zbog nepodnošljivih grčeva u trbuhu.
Zadnju menstruaciju sam imala 10.10. i nisam je još dobila,zanima me da li je to normalno ili trebam ići na pregled.

Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako otiđize na pregled.