Kontracepcija

Iscjedak

Queenmm20

Postovani doktore,

trenutno sam u inozemstvu i ne mogu posjetit ginekologa (da napomenem nikad nisam bila kod ginekologa). Prije mjesec dana sam pila
Klavocin antibiotik i nakon njega sam dobila gljivice (u ljekarni su mi rekli da je to cesta nuspojava i da si uzmeme Canesten kremu). Mazala sam
S tom kremom i ja i decko, i smirili su se simptomi. Zatim
Se prilikom odnosa pojavio neugodan miris (po ribi) i bijeli iscjedak. Zatim
Sam dobila menstruaciju te nakon menstruacije prilikom
Odnosa vise nema neugodnog mirisa po ribi niti iscjedka vec samo nekakav neugodan miris. Nakon mokrenja malo iscjedka bude neugodnog mirisa onako nekakve roskasto smeckaste boje. Molim
Vas savjet sto da uradim sad jer nisam
U mogucnosti ici kod
Ginekogloga nekih mjesec
Dana. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite u apoteci ako možete polyginax vaginalete ili macmiror.

Misic12345

Poštovani,
Vec par mjeseci uz iscjedak bijele boje imam crne tockice u njemu, nije nikakvog neugodnog mirisa niti me išta iritira. Koristila sam tablete protiv gljivicne i protiv bakterijske infekcije u razmaku od 4 mjeseca. Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite mikrobiološke briseve cerviksa.