Kontracepcija

izostanak menstruacije na pilulama

Nives87

Postovani,pijem kontracep.pilule od svoje 23.godine.sada imam 32. bez pauze.
decka imam ,stalna veza, 2 godine traje, seks bez zastite, ejakulacija obicno unutra.
uvijek sam dobivala menstruaciju treci ili cetvrti dan nakon zadnje,21.tablete.( osim ako ju nisam sama odgadala da sam odmah nastavila novo pakiranje)

no sada..prvi x se desava ..da nemam menstruaciju.niti simptome.

zadnja pilula popijena je u nedjelju.proslu.sad je subota.menga je trebala doci u sri ili cet..nista..nema ni naznaka da bi dosla.
sutra-nedjelja, trebam poceti novo pakiranje piti.

da pocnem iako nije bilo menstruacije ili?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kod žena koje uzimaju oralne kontraceptive krvarenje ponekad može izostati. Nastavite s novim pakiranjem.