Kontracepcija

izostanak menzesa

hadza

postovana doktorice..
zadnji menzes mije bio 16.12.2009.i od tad nisam dobila .radila sam test trudnoce i negativan je..prije nego sam dobila zadnji put ,sam bila kod svog ginekologa na kontroli i on mi kaze da je sve uredu.imam nepravilne jajnike,1 je veci od drugog.drugo je sve uredu.tad kad sam isla na kontrolu isto nisam imala 2mj.pa sam se zabrinula i osla na kontolu.propisao mije neke tablete nesjecam se imena i za 10dana sam dobila znaci 16.12.2009.i od tad vise nisam dobivala menzes.
ineresuje me vase misljenje i dali je to uredu???vise mise neide u bolnicu jer mi uvjek kazu daje sve uredu!!
unaprijed HVALA.....

Natalija Beljo, dr. med.

Ono sta sam zaključila iz Vašeg opisa prtpostavljam da je riječ o PCO (policistični jajnici) da ste pili Dabroston ( sada Duphaston) . Moja preporuka da se javite ginekologu da ponovite terapiju i eventualno napravite spolne hormone. Da biste regulirali ciklus razgovarajte s ginekologom i o kontracepciji( ukoliko ne planirate uskoro trudnoću).