Kontracepcija

mucnina

Dobar dan. Pregledala sam po forumu i nisam uspjela naci ono sto me zanima pa Vam zato pisem.
Zbog policisticnih jajnika pila sam Diana 35 sest mjeseci. Prva mjesecnica mi je kasnila dva tjedna nakon nje sam bila kod gin. sa nalazima krvi i kaze da je za sad sve ok, ali da nastavim od sljedece mjesecnice piti Yaz. Druga mjesecnica nakon Diane mi je kasnila takoder dva tjedna i prvog dana pocela sam piti Yaz . E sad , ponekad dok jedem imam mucninu na hranu i nervozna sam, pa me zanima jel to nuspojava od tableta ili mozda trudnoca (zbog simptoma) , jer sam sa deckom imala odnose u ta dva mjeseca nakon Diane ali uvijek smo koristili durex extra safe,nije ejakulirao u mene i provjeravali da nije ostecen nakon, sve je bilo ok.
Zahvaljujem!

Natalija Beljo, dr. med.

To je reakcija od tableta a i Vi ste nervozni pa ste sad u žačaranom krugu dok ne dobijete mjesečnicu na YAZ i onda će tegobe nestati.