Kontracepcija

jedna zaboravljena tableta u trecem tjednu, lyndinette

Anna2795

Dobar dan, prošli cetvrtak u jutro sam zaboravila uzeti tabletu,sjetila sam se navecer u pola 12, vec je tada bilo proslo 12 i pol sati. uzela sam tabletu odmah i procitala u uputama da ako zaboravimo uzeti jednu tabletu u trecem tjednu da to nije problem da mogu normalno nastavit uzimati tablete i da ne moram koristiti dodatnu zastitu.
Otkad pijem lyndinette, neka 3.mj, menstruaciju dobivam cetvrtkom,uvijek.I danas sam ju trebala dobiti ali nisam,imam lagane bolove u donjem dijelu trbuha,jedva osjetne,ali menstruacija ne dolazi.Primjetila sam u iscjetku kao neku roskastu boju,jedva vidljivu.U uputama pise da nema razloga za zabrinutost, ali posto menstruacija danas nije dosla, a obicno dode kroz dan,ja sam jako zabrinuta.Zanima me da li stvarno imam razloga za zabrinutost?
Hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom nemate razloga za brigu.