Kontracepcija

pilula za dan poslije

anabel21

Prije svega, ispricavam se jer vidim da je postavljeno vec jako puno ovakvih tema ali neznam kako ostavit pitanje na vec zapocetoj, samo zato otvaram jos jednu..
Decko i ja smo sinoc oko 3 ujutro imali odnos s kondomom koji nje puknuo. On ga uvijek izvadi za svaki slucaj pa tako i sinoc..medutim nije siguran da ga je izvadio na vrijeme, kaze da je 99% siguran.. zadnnja menstruacija mi nje pocela 27.3. I sljedeca bi trebala biti 24.4., uvijek je tocna i po tome jos mi nisu plodni dani..
Malo me panika hvata svejedno a nebi htjela popiti pilulu ako ne moram, zanima me vase misljenje..
I ispricavam se jos jednom, hvala puno na odgovoru !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije siguran nolje da uzmete pilulu za dan poslije.