Kontracepcija

Kako nastaviti piti tablete? Zaboravljene prve 3 iz novog pakiranja

majkl112

Pozdrav, kao što sam naveo u naslovu, cura je zaboravila nastaviti piti tablete iz novog pakiranja.

Prvu je trebala popiti u petak, no sada je već ponedjeljak pa me zanima jel može normalno početi s novim pakiranjem piti tablete ili da napravi pauzu ovaj mjesec? Unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ovaj mjesec neka pauzira. Novim blisterom neka krene s prvim danom iduće menstruacije.