Kontracepcija

Kasni mi menstruacija 5 dana a ne boli me vise stomak

Bajkerica

Dobro vecer imam nekoliko pitanja u vezi menstruacije
Zadnju menstruaciju sam imala 20.10 i sljedeca je trebala biti 17.11 ali nije dosla kasni mi vec 5 dana
Zadnji odnos sam imala 15.11 al nez zastite i decko je ejkaulirao u mene,a stomak me bolio 7 dana poceo je prije menstruacije bolit i bolio me je sve do jucer i prestao je danas nema bolova jakih samo ponekad
Test za trudnocu jos nisam radila jer jos uvijek mi ide bijelo pranje,a u nedjelju prije menstruacije mi je bilo pojacano jako bijelo pranje,izasao mi jako veliki iscjedak..simptome pred menstruaciju sam sve imala,bolove jos uvijek imam u grudima
Sad sam u depresiji neznam sta bi trebala napravit i kako postupiti s time?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Za početak i sutra ujutro napravite test na trudnoću. Ako je pozitivan javite se svom ginekologu na pregled,.