Kontracepcija

Lindynette 20-pomoć

D.1995

Poštova, s idućom kutijom pilula Lindynette 20 trebala bi početi u srijedu (23.11.2016.) ali zbog problema sa zdrastvenim neću ih moći podignuti do onda pa ako ih uspijem u četvrtak podignuti kako da ih pijem? Da popijem sve i pomaknem sve za jedan dan ili što? A što da radim ako ih uspijem još kasnije podignuti? Unaprijed hvala na odgvoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete krenuti jedan dan kasnije s blisterom.

D.1995

Molim Vas jos samo jedan odgovor, pocet cu ih piti sutra (cetvrtak) znaci dan kasnije, da onda iducu kutiju pocnem piti u petak ili da napravim kracu stanku (6dana) i pocnem piti opet u srijedu kao sto sam prethodne dvije kutije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kad uzmete do kraja pauza tjedan dana.