Kontracepcija

Koliko je moguca trudnoca oralnim sex-om

Nedim_1234

Postovanje !!

Izvinjavam se sto otvaram novu temu, pokusala sam napisati u odgovoru u slicnim temama, ali mi nije uspjelo..

Decko i ja smo se oralno zadovoljavali. Nakon toga smo se ljubili. Nakon 10-15 minuta ponovo smo se oralno zadovoljavali. Da li je moguce da je on prenio presjemenu tecnost iz svojih usta u moju vaginu, te da na taj nacin zatrudnim. Inace sam nevina.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.