Kontracepcija

Anamarin111

Poštovanje doktore. Imala sam odnos sa dečkom 22.05 u 23 sata. Koristili smo prezervativ. Nakon odnosa rekao mi je da je moguce da je malo iscurilo preko korijena penisa ali nije ni on siguran. Escepelle pilulu sam popila 15 sati nakon snosaja. Danas mi je termin za mjesecnicu no nije se pojavila. Imam li razloga za brigu? Puno hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom nemate. Može kasniti do tjedan dana.

Anamarin111

U slucaju da mi menstruacija kasni vise od 7 dana sto mi je raditi? Hvala puno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

U slučaju kašnjenja više od tjedan dana napravite test na trudnoću.